slide image slide image slide image slide image slide image slide image slide image slide image slide image slide image slide image slide image slide image slide image slide image slide image slide image slide image slide image slide image slide image

Aderans Granit & Mermer & Proje

Aderans Granit Mermer’i sektörün öncü firmalarında edindiğimiz 15 yıllık deneyimimizi müşterilerimizle paylaşmak amacıyla ve yeni bir kalite anlayışıyla 2012 yılında kurduk. Firmamız 15 yıllık inşaat ve dekorasyon alanındaki teknik tecrübesini siz değerli müşterilerinin zevkiyle birleştirmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Anadolu Yakası Maltepe’de 500 m² kapalı, 600 m² açık, toplam 1100 m² alanda kurulu fabrikamızda ürettiğimiz ürünlerle, iç ve dış pazarlarda müşteri memnuniyeti, kaliteden ödün vermeyen işletme anlayışı ve mesleki sorumluluğunun bizlere verdiği güç ile uygun ticari ve mimari koşullarla, en üst düzey hizmeti vermeye çalışmaktayız.

Gelişen teknolojiyi kendimize uyarlayarak, Otel, Hastane, İş Merkezleri, Villa, Köşk, AVM ve İnşaat sektörünün birçok alanında doğal taş ürünleri ile tecrübemizi birlikte sunmaktayız. Çalışanlarımızın huzuru, müşterilerimizin beğenisinin yanı sıra “Fiyatla değil, kalite ile rekabet” temel prensibimizdir. Birlikte çalıştığımız tedarikçilerimiz, disiplinimiz ile kalite anlayışımızı ve tecrübemizi birleştirerek, ülkemizin ve dünyanın doğal kaynaklarını doğru yönde kullanmaya gayret etmekteyiz. Aderans Granit Mermer olarak çevre ve insan sağlığına duyarlı mesleki faaliyetlerimizi bundan böyle aynı anlayışta sürdürme kararlılığındayız.

Saygılarımızla…

Mehmet Ali KÜÇÜK
Mimar